NR1435
Open layered V-shape pave ring with rhinestone detail. Size 7.
We typically take 1 business day to ship out an order unless it’s a large order. For Continental U.S. orders, UPS can take up to 5 days to deliver and USPS can take up to 3 business days to deliver. Please allow for slight delays that might occur during high volume seasons or weather related issues.
Sign up to view price
*Product color and quality as seen on a monitor may vary slightly compared to actual items due to photography lighting conditions and individual screen color calibration. Please contact Shop Girly for questions regarding additional item details.
Related products
-
Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00KR14501
$9.00 -
Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Units in Prepack: 3
Price per unit: $2.50Initial Ring
$7.50 -
ORA510
$13.00 -
ORA209-D8
$10.50 -
GR3022-S3
$7.50 -
KR13911
$7.00 -
KR14626
$7.50