N07365-B23
Circle cut-out pendant necklace with geo stone accents. Approx. length “17.35+ 1.85”.
We typically take 1 business day to ship out an order unless it’s a large order. For Continental U.S. orders, UPS can take up to 5 days to deliver and USPS can take up to 3 business days to deliver. Please allow for slight delays that might occur during high volume seasons or weather related issues.
Sign up to view price
*Product color and quality as seen on a monitor may vary slightly compared to actual items due to photography lighting conditions and individual screen color calibration. Please contact Shop Girly for questions regarding additional item details.
Related products
-
Cz Cylinder Pendant Necklace
$11.50 -
Dainty Ball Drop Necklace
$52.00 -
Dainty Flower Necklace
$13.50 -
Dainty Textured Necklace
$48.00 -
Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $4.00