Cz Initial Letter Pendant Necklace
Brass and cubic zirconia initial letter pendant dainty necklace. Approx. length “17+3”.
We typically take 1 business day to ship out an order unless it’s a large order. For Continental U.S. orders, UPS can take up to 5 days to deliver and USPS can take up to 3 business days to deliver. Please allow for slight delays that might occur during high volume seasons or weather related issues.
Sign up to view price
*Product color and quality as seen on a monitor may vary slightly compared to actual items due to photography lighting conditions and individual screen color calibration. Please contact Shop Girly for questions regarding additional item details.
Related products
-
Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50GR6224BR
$3.50 -
73794-I
$10.00 -
Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.50 -
73796-I
$10.00 -
Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 3
Price per unit: $3.00Letter Pendant
$9.00 -
Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00Units in Prepack: 2
Price per unit: $3.00KN7836
$6.00 -
Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50Units in Prepack: 1
Price per unit: $3.50GR6224BG
$3.50